L’Occitane & Pierre Hermé “Pamplemousse – Rhubarbe“: ovacijos rabarbarams

Kelerius metus iš eilės “L’Occitane“ pristatinėjo šventines kolekcijas, kurios drąsiai galėjo būti siūlomos bet kuriuo metų laiku – tokie universalūs buvo jų aromatai, nė iš tolo mano mylimojo “Žiemos miško“ kvapo namams, gruodžiu dvelkiančio, neprimenantys. Toks aromatų universalumas yra visiškai pateisinamas – iš kur gamtos lepinamam Provansui žinoti, kokias snieguotų Kalėdų pasakas kasmet sapnuoja jų klientai iš tolimos Šiaurės? Taip praėjusios Kalėdos sukosi šokio ritmu su “Mergaite iš Arlio“, dar ankstesnės kvepėjo “Aukso gėlėmis ir akacijomis“ – gražu, žavu, jaunatviška, šventiška, bet tikrai ne žiemiška. Užburiantis “L’Occitane“ dėmesys detalėms ir pakuotėms švenčių laukimą nudažė optimistinėmis spalvomis ir visas pasakas perrašė linksmu ritmu.

Šiemet “L’Occitane“ visai pašėlo – kitaip nepasakysiu. Pasitelkė Pierre Hermé, legendinį “pyragaičių Picasso“, ir artėjančioms žiemos šventėms pristatė “L’Occitane“ įkūrėjo Olivier Baussan bei Pierre Hermé bendradarbiavimo rezultatą – trijų aromatų kolekciją: greipfrutais ir rabarbarais dvelkiančius “Pamplemousse-Rhubarbe“, “Jasmin-Immortelle-Neroli“ – jazminaičių, karčiavaisio citrinmedžio žiedų ir šlamučio trio, “Miel-Mandarine“ – medaus ir mandarinų kvapo kūno priežiūros produktus. “Miele Mandarine“ rankų kremą ir lūpų balzamą, spėju, įsigijo visos klientės, net ir netyčia užsukusios į “L’Occitane“ – bene kalėdiškiausias kvapas visiems mandarinų mylėtojams. Geltonomis nuotaikomis švytintys “Jasmin-Immortelle-Neroli“ kvepalai ir kūno priežiūros produktai patiks gaivių baltų gėlių, pagardintų citrusais, rožiniais pipirais ir klampiu šlamučiu gerbėjams: elegantiškas, visai ne konditerinis, o greičiau Dior “J’Adore“ stiliaus aromatas. Sąžiningai, man šiemet patiko viskas – ir meduoti mandarinai, ir prieskoniais pabarstyti karčiavaisio citrinmedžio žiedai, bet visas liaupses ir šlovės himnus palikau aromatui, kuriam pavyko nustebinti mano skeptiškąją nosį ir iššaukti šypseną – “Pamplemousse-Rhubarbe“.

L’Occitane “Pamplemousse-Rhubarbe“ aromate susitinka greipfrutai ir rabarbarai – du ypatingo kvapo augalų karalystės atstovai, muskusui, levandai ir medienos natoms pritariant jų skambiam duetui. Ir greipfrutai, ir rabarbarai yra tie parfumeriniai ingredientai, kurie mėgsta visą dėmesį susigrobti sau ir dominuoti kompozicijose – šiuo atveju turime ypač gražaus dueto atvejį. Rabarbaras apskritai yra vienas įdomiausių akordų kvepaluose – su niekuo nesupainiosi: ne paslaptis, kad išskirtinio kvapo rabarbaras puikiai dera su smilkalais, raudonomis uogomis, o “L’Occitane“ įrodė, kad ir su greipfrutais puikiai tinka. Saulėtais potėpiais nutapyta kvapni vaisinė-daržovinė rūgštelė ir mediena – uosle suvokiami vitaminai C ir D  bei akimirksniu užplūstanti džiaugsmo ir energijos banga. Tokio nuostabaus antidepresanto parfumerijoje jau senokai nebuvo. Nebūtina laukti šiltojo metų laiko, kad mėgautis šiuo aromatu – jis hipnotizuojančiai mielas ir lapkritį: turiu šio kvapo rankų kremą – akivaizdu, kad tikrai sunaudosiu iki paskutinio lašo.   

Vietoje pabaigos.

…o buvo taip. Seniai labai seniai gyveno dvi seserys – Polė ir Ada. Jų namus skyrė tik tvora, o toje tvoroje įstatyti varteliai kasdien buvo varstomi tūkstančius kartų. Niekas nebeprisimena, kaip prie seseris skiriančios tvoros ėmė ir užaugo didžiulis rabarbaras, lapus tiesęs į abi tvoros puses. Ada rabarbarą ignoravo, o Polė iš to rabarbaro stiebų virdavo gardų kisielių, kuriuo vaišindavo labai mylėtą Ados anūkę. Taip po daugelio metų Prusto efektas, užuodus unikalųjį prieskoniais dvelkiančio augalo aromatą, Ados anūkei leidžia jaustis šiek tiek laimingesnei šį tamsų mėnesį, žiemai artėjant.

 

4 Komentaras

Filed under Bendroji, Informacija apie kvepalus

4 responses to “L’Occitane & Pierre Hermé “Pamplemousse – Rhubarbe“: ovacijos rabarbarams

  1. Dalia

    Kaip man patiko šitie rabarbarai! Beveik kaip “Aedes de Venustas“ (pastarieji mano svajonė; gaila, brangūs, ir dar nepatrauklūs artimiesiems).

    • Minerva

      Man irgi patinka – labai gražus jų derinys su greiprutu. Aedes smilkaliniai rabarbarai yra puikūs – irgi svajonių sąraše, bet nuo šių džiaugsmo ne mažiau.

  2. Atgalinis pranešimas: “L’Occitane en Provence” šventinė kolekcija: tradicijos ir modernybė | Minervos Blog'as: Įkvėpimai

  3. Atgalinis pranešimas: „L‘Occitane & Pierre Hermé“ Vol.2: „86 Champs Élysées“ aromatų kolekcija | Minervos Blog'as: Įkvėpimai

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s