„Hermés“ naujienos 2022: „Eau de Basilic Pourpre“ ir „Terre d‘Hermés Eau Givrée“

Po dvejus metus trukusių karantinų, ilgam uždariusių kvepalų kūrimo laboratorijas, kvapų namus bei parfumerijos parduotuves, 2022 metų vasara išsiskiria tikra atidėtų naujienų lavina (išduosiu paslaptį: rudenį naujienų bus dar daugiau – tegul tik karas neateina). Tik keletas didžiųjų – įtakingųjų savo naujienas nuosekliai pristatinėjo ir karantinų metu, tęsdami įprasto gyvenimo tradicijas tarsi nieko ir nebūtų nutikę: „Hermés“ – vieni jų. „H24“, „Twilly d‘Hermés Eau Ginger“, net ir „L‘Ombre des Merveilles“ – pandemijos laikmečio vaisiai, kurie būtų sulaukę kur kas daugiau dėmesio ir šlovės, jeigu gyvenimas būtų buvęs toks, koks buvo iki 2020 metų pavasario.

Šią vasarą „Hermés“ pristatė net dvi naujienas vienu metu, pratęsusias jau egzistuojančias kolekcijas savituoju Christine Nagel braižu: odekolonų kolekciją papildė „Eau de Basilic Pourpre“, o „Terre d‘Hermés“ šeima sulaukė įpėdinio „Terre d‘Hermés Eau Givrée“. Apie kiekvieną jų – išsamiai.

„Eau de Basilic Pourpre“ – bazilikas, kokio dar nepažįstate, niekaip neprimenantis žaliojo baziliko iš „pomidorai-mozarela-bazilikas“ šventosios kulinarinės trejybės, be kurios vasara nėra vasara. Violetinis bazilikas, bergamotė ir snaputis – tokia yra oficialioji šio aromato sudėtis. Tai, kas svarbu: Christine Nagel yra tikra vaisinių ir žalumos akordų burtininkė, net ir šioje, rodos, prognozuojamoje kompozicijoje atskleidusi fantastiškai vaisinį violetinio baziliko charakterį. Turėtų patikti ir tiems, kurie galvoja, kad jie nemėgsta žolynų kvapo.

Sultinga, įdomi, švelniai saldi ir itin aromatinga vaisinė žaluma – “Eau de Basilic Pourpre“ yra žavus odekolonas, ant mano odos išliekantis visai ne kaip odekolonas, bet kaip koks kvapusis vanduo. Idealiai tinka į mano šios vasaros savitos drėgnos žalumos kvepalų lentyną – kvėpintis „Eau de Basilic Pourpre“ labai smagu.

Ledynus ir žvarbą savo pavadinime žadantys „Terre d‘Hermés Eau Givrée“ vietoje atšiaurios Šiaurės (ir stereotipiškai mintyse pasirodančio vėsaus mentolio, kai pamatai tokį pavadinimą – mea culpa, mea maxima culpa) nustebina sultingu, gaivinančiu kokteiliu. Vėlgi, atpažįstami Christine Nagel parfumeriniai burtai – dominuojančia nata buvo pasirinktas citronas, o su retais citrusiniais vaisiais „Hermés“ kvapų vadovė žaidžia aukščiausioje lygoje (pamenate puikiuosius „Eau de Citron Noir“?).

„Terre d‘Hermés Eau Givrée“ kvapo sudėtyje sutinkami citronas, kadagio uogos, Timuto pipirai ir, žinoma, „Terre d‘Hermés“ genetika – mineralinis akordas. Sultingas ir švelniai kartus citronas, aštriu kartumu pasižyminčios kadagio uogos, daugiau aromatiniai nei aštrūs Timuto pipirai su itin saikingu mineraliniu „Terre d‘Hermés“ DNR leido gimti kvapui, gana ženkliai nutolusiam nuo legendinio pirmtako. Kur kas mažiau minerališkumo ir medienos, kur kas daugiau nuotaikingo žaižaravimo ir malonaus gyvenimo pojūčio. Išbandžiau +36 laipsnių karštyje – palaimingai veikė kaip dangiškoji mana.

Verdiktas: puikios naujienos, tiesiog puikios. Abi su retais vaisių potėpiais, savyje slepiančiais nuotaiką gerinančią magiją, abi iš gana saugios „mažiau meno ir deklaracijų – daugiau kasdienybės“ lentynos. „Hermés“ reakcija į parfumerinius visuomenės saugumo, džiaugsmo, bendravimo poreikius yra visiškai adekvati: intelektualumas ir aukšti „Hermés“ standartai išliko ten, kur ir privalo būti, tačiau alkstantiems gerų naujienų šią vasarą siūloma pasimėgauti parfumeriniu optimizmu. Nosimi ir siela balsuoju už.

Privaloma pauostyti. Lietuvoje jau prekiaujama.

Advertisement

Parašykite komentarą

Filed under Bendroji

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s