Penki kavos puodeliai: Parfums Weil “Suki Essence“

Būna ir taip: užbėgi į visuose Lietuvos miestuose dažną kosmetikos parduotuvę šio-bei-to, sustoji prie lentynos dėl dėmesį patraukusio saulėtai geltono buteliuko, pauostai ir skuodi prie kasos kuo greičiau už jį sumokėti, kol abejonės “tau nereikia dar vieno buteliuko“ neapniko, nes žinai, kad radai lobį, kainavusį 5 kavos puodelius.

Lobis vadinasi “Suki Essence“, kvapų namai – “Parfums Weil“, kuriuos žinau kaip praėjusių laikų bestselerio “Antilope“ gamintoją. Pirma reakcija pauosčius – atgimė juodasis akmuo su rūkytomis slyvomis, Donna Karan “Black Cashmere“! 40+ karta, kuriai teko pažinti “juodąjį kašmyrą“, iki šiol giliais atodūsiais prisimena jau minėtas rūkytas slyvas ir turtingą, drėgną, dūminį rudens kvapą. Ir štai, geltonas buteliukas, nieko nesakantis pavadinimas, mažiau nei 13 eurų už 100 ml kvapiojo vandens, o džiaugsmas jį paėmus nuo lentynos – begalinis. TOS slyvos, rudeniu dvelkiantis sirupinis datulių ir kvapiųjų dervų derinys, prieskoninė ambra ir slyvas išsmilkinę smilkalai. “Suki essence“ saldesni nei buvo “juodasis kašmyras“ (datulės!) ir šiek tiek gaivesni, bet juk ne apie klonus kalbame – apie reinkarnacijas ir inspiracijas, tiesa?

Pradinės natos – bergamotė, slyvos, datulės; vidurinės natos – cukruota rožė, cinamonas, smilkalai; bazinės natos – ambra, švitrūnas, vetiverija, vanilė

Net jeigu nepažinočiau nebegaminamos praeities legendos, nebūčiau palikusi parduotuvės be “Suki Essence“. Pačiuliais ir lietumi spalvinami rudens peizažai jau tapo šablonu – gera kvepaluose aptikti saulėtą spalio popietę slyvų derlių skaičiuojant. Mano sąžinė visiškai rami perkant praeities legendos reinkarnaciją – smagu sutikti seną pažįstamą naujais rūbais apsivilkusį ir naujų bruožų įgijusį.

Iki rudens – dar pusė kalendorinės vasaros. Tegul neskuba – rudens dvasią buteliukuose įkalinę kvepalai savo šlovės valandos gali ir palaukti. Tik ta siela nerimsta, pažįstamus rudens potėpius netyčia atradusi – tais atodūsiais, neišgertos kavos puodeliais matuojamais, ir dalinuosi.

3 Komentaras

Filed under Bendroji

3 responses to “Penki kavos puodeliai: Parfums Weil “Suki Essence“

 1. Brega

  Tokia keista būsena apnikusi: grožiesi pavasariu, džiaugiesi vasara, o lauki …rudens:) Eisiu pasimatuoti

  • Minerva

   Man atrodo, kad ruduo įrašytas į lietuvišką DNR ir sieloje jis niekada nesibaigia 🙂

 2. Aesthastic

  Suintrigavo Jūsų aprašymas, o šiandien kaip tyčia pasitaikė proga užsukti į to tinklo parduotuvę. Ir ką gi – kvepalai jau mano rankose 🙂 Puiki padūmavusi slyva ir visai ilgai besilaikantis aromatas. Ačiū už rekomandaciją!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s