Šeimos nuotrauka. 2017-ieji. “Guerlain“. (papildyta sąrašu)

“Aš kolekcionuoju istorijas – ne buteliukus“ mantrą kartoju visuose interviu, kai manęs klausia, kiek ir kokių kvepalų buteliukų turiu savo kvepalų spintoje. Buteliukai, kvapnieji mano kareivėliai, atkeliauja į mano pasaulį pačiais netikėčiausiais būdais ir pasilieka ilgam. “Guerlain“ kareivėliai pradėjo būriuotis prieš gerą dešimtmetį, kai tik atsirado galimybė pirkti internetu: daugelis pirkti aklai, nes nebuvo galimybių juos pauostyti, o man jų REIKĖJO – viso buteliuko, likučio, miniatiūros, mėginuko, kalbančių su manimi aromatų kalba.  Nebuvo tikslo surinkti visų – norėjau susipažinti su tais, kurie domino, todėl tikra kvepalų kolekcioniere taip ir netapau.

2014 metų rudenį lankiausi Paryžiuje ir buvau nusiteikusi iš “Guerlain“ šventyklos Champs Elysees 68 parsivežti kvepalus, apie kuriuos svajojau labai seniai. Neparsivežiau, nusivyliau, galutinai pasveikau ir atsisveikinau. (Tekstas apie tai – čia.) Tačiau parfumerijos dievai turi gerą humoro jausmą ir galiausiai aš negalėjau ignoruoti “Guerlain“, viename prekybos centre Lietuvoje pasiūlytų už kelių kavos puodelių kainą – taip įsigijau dar vieną “Samsara“ ir “Insolence“ EDP.

Tai, kas turi įvykti, visada įvyksta, o aplinkybės susiklosto taip, kaip turi susiklostyti. Ši “Guerlain“ šeimos nuotrauka buvo fotografuojama ilgai lauktų šeimos narių “Apres L’Ondee“ ir “Vol de Nuit“ atvykimo proga. Šiandien nusipirkti bet kuriuos vis dar gaminamus “Guerlain“ yra paprasčiau nei paprasta – klausimas tik finansinis, tačiau nė vieni mano “Guerlain“ neatsirado todėl, kad nuėjau į parduotuvę, kuri jais nuolat prekiauja, ir juos tiesiog nusipirkau. Kartais man atrodo, kad parfumerijos dievų palankumas lemia “Guerlain“ kelią, atvedantį į mano spintą, nepriklausomai nuo mano finansinių galimybių: pavyzdžiui, puikusis Guerlain “Chamade“ 7,5 ml kvepalų ekstraktas prieš daugelį metų buvo pirktas kaip neatpažinta miniatiūra už 4,5 euro su įskaičiuotu siuntimu iš Prancūzijos. Apie tai, kiek man kainavo šįryt išpakuoti naujokai, net nerašysiu – pati negaliu tuo patikėti.

Jeigu reikėtų iliustruoti, kaip atrodo senos guerlainistės parfumerinės pilnatvės jausmas, jis atrodo maždaug taip, kaip šeimos nuotraukoje. Jeigu ne “Guerlain“ ir begalinis smalsumas, aš nebūčiau tapusi ta Minerva. Visa kita – tik detalės ir pažinimo malonumas.

Pageidaujantiems – sąrašas:

Mažosios “Aqua Allegoria“ (auksiniai apvalūs kamšteliai, pirmas planas, kairė): “Ylang & Vanille“, “Lavande Velours“, “Rosa Magnifica“, “Herba Fresca“, “Winter Delice“ * 2, “Bouquet Numero 1“

Didžiosios “Aqua Allegoria“ (dešinys kampas): “Grosellina“, “Herba Fresca“, “Laurier Reglisse“, “Pamplelune“

Perregimi dideli buteliukai su bitėmis, kairysis kampas: “Apres L’Ondee“, “Vol de Nuit“, “Cologne Imperial“, “Chant d’Aromes“

Perregimos miniatiūros su bitėmis (centras): “Eau de Guerlain“, “Eau du Coq“, “Eau des Fleurs de Cedrat“, “Eau de Cologne Imperiale“

“Kareivėliai“ (“trikampiai“ kamšteliai, centro-kairė): “L’Heure Bleue“ EDT, “L’Heure Bleue“ EDP, “Mitsouko“ EDT.

Kiti pilno dydžio buteliukai: “Meteorites“, “Mahora“, “Purple Fantasy“, “Terracotta Voile d’Ete“, “Shalimar“, “Champs Elysees“ EDT, “Champs Elysees“ PP, “Samsara“, “Chamade“ (aukso spalvos metalinis buteliukas),  “Insolence“ EDP, “Jicky“, “Jardins de Bagatelle“.

Kitos miniatiūros: “Chamade“ PP, “Jardins de Bagatelle“, “Coriolan“, “Derby“, “Vetiver“, “Habit Rouge“, “Heritage“, “Parure“, “Mitsouko“, “Petit Guerlain“, “My Insolence“, “Insolence“ EDT, “Samsara“ PP, “Shalimar“ PP, “Mitsouko“ PP, “Nahema“ PP.

(Atomaizeriai, mėginukai ir, pasirodo, “L’Instant“ miniatiūros liko už kadro)

img_20170207_144500_583

 

2 Komentaras

Filed under Bendroji, Guerlain

2 responses to “Šeimos nuotrauka. 2017-ieji. “Guerlain“. (papildyta sąrašu)

  1. Brega

    Puiki šeimos nuotrauka:) Bet kurgi Santal Royal?

    • Minerva

      Čia daugiausiai garbaus amžiaus giminaičių susirinkimas – “Santal Royal“ neturiu apskritai 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s