Linkėjimai “Douglas“, intelektualinių produktų vagims

Jums patinka būti apvogtiems? – man ne. Todėl kviečiu susipažinti su jau eiliniu vagystės atveju:

Originalus įrašas – iš “Minervos blog’o“:

nisine_minervos

Teksto fragmentas iš “Douglas“ puslapio:

nisine_douglas

Gerbiamieji “Douglas“, kokiu adresu siųsti sąskaitą už intelektualinio produkto vagystę?

(Ir taip staiga visa “Douglas“ siūloma produkcija bei reputacija nemaloniai pašvinko.)

14 Komentaras

Filed under Bendroji

14 responses to “Linkėjimai “Douglas“, intelektualinių produktų vagims

 1. Rodos, Douglas įrašą jau pašalino 🙂 Norėjau paraginti pasidaryti “print screan“. Bet jau vėlu. Siūlyčiau pasitarti su teisininkais. Kiek žinau, su autorių teisėmis dirba METIDA. Nepalikite tokios situacijos be atsako. Teisinėje valstybėje gyvename, tik Douglas to dar nežino.

 2. Ikona

  O gal pati Minerva nukopijavo straipsnį iš kito šaltinio, t.y. Delfi?! Štai straipsnis, kuriame pateikiamas analogiškas tekstas, kurį Minerva teigia pati parašiusi:
  http://www.delfi.lt/gyvenimas/stilius/kuo-nisiniai-kvepalai-skiriasi-nuo-komerciniu.d?id=64675117
  Negi ir Delfi vogia straipsnius iš Minervos? Akivazidu, kad ne.

  • Minerva

   Be abejo! – Minervos blog’o tekstas pasirodė 2013 metais, Jūsų minimas delfi.lt tekstas – po metų 😀 Plagiavimas atgaline data? – pasirodo, įmanomas.

   p.s. Dėkui. Dabar jau žinau, kad dar viena parduotuvė man staiga tapo skolinga. Beje, jeigu išties “Douglas“ plagiavo ne “Minervos blog’ą“, kaip jūs teigiate, bet “Creme de la Creme“ užsakomąjį straipsnį, sakyčiau, jau visai krizė.

 3. Visi, kas turi blog’us žino, jog sistema lengvai leidžia koreguoti straipsnio ir komentarų parašymo datas, t.y. paankstinti arba pavėlinti realią išleidimo datą. Todėl jūs tiesiog galėjote paankstinti savo post’o datą Delfi straipsnio atžvilgiu ir teigti, kad jūsiškis išleistas anksčiau už pastarąjį. Visi kompiuetristai tai puikiai žino.

 4. Patylėti? Čia toks jūsų argumentas? Aš pateikiau neginčyjamą faktą, kad tinklaraščio nustatymai lengvai leidžia keisti bet kurio straipsnio datą. Patinka jums tai ar nepatinka, bet taip yra ir visi tai žino.

  • Darius

   Ikona,

   a) Galiu paliudyti, kad straipsnis Minervos strapsnis buvo parašytas būtent 2013 metais.
   b) Mano komentaras po tuo straipsniu irgi 2013 metais buvo parašytas. Kaži ar galėjau komentuoti dar neparašytą straipsnį.
   c) Kiekvienas, net ne “kompiuterastas“ gali patikrinti ir įsitikinti, kad šio straipsnio data nebuvo pakeista.

   Kiek absurdiškai atrodo, kad straipsnio autorė staiga turi įrodinėti, kad ji ne vagis. 🙂

 5. scaniagti

  Patinka ar nepatinka – ne esmė. Vertingesnė informacija apie įmonės veiduką. Juk puiku žinoti, kas nesibodo nešvarių žaidimėlių, šitaip galima išvengti išėjusių iš galiojimo prekių ar kitų sąžinės apraiškų 😀

 6. Douglas

  Laba diena, Rimante.

  Pirmiausia, „Douglas“ vardu norime nuoširdžiai Jūsų atsiprašyti dėl susiklosčiusios situacijos. Mūsų kolega suklydo ir neapdairiai pasielgė. Tekstą iš svetainės jau išėmėme ir užtikriname, kad tokie atvejai daugiau nepasikartos.
  Mes gerbiame grožio tinklaraštininkių darbą, jų rengiamą turinį ir pateikiamas unikalias įžvalgas. Taip pat vertiname ir Jūsų, kaip parfumerijos apžvalgininkės, indėlį supažindinat grožio entuziastus su kvepalų pasaulio subtilybėmis. Dar kartą nuoširdžiai apgailestaujame. Ačiū už Jūsų supratingumą ir linkime tolesnio įkvėpimo ir sėkmės rengiant savo tinklaraštį.

  Pagarbiai,
  Douglas

 7. Dariau,
  Komentarų datas sistemoje lygiai taip pat lengvai galima keisti kaip ir pačių straipsnių, Wordrpressas tai leidžia. Ar pakeitimus įmanoma atsekti – nežinau, galbūt. Tačiau mano pagrindinė mintis ta, kad realiai bet kas turėdamas blog’ą ir mokėdamas keisti post’ų datas gali manipuliuoti svetimais straipsniais ir priskirti sau autorystę. Netaikau to konkrečiai Minervai (tegu ji neįsižeidžia), tiesiog noriu parodyti kitiems, kad tai įmanoma.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s