Iš Graikijos. “Korres“ odekolonai “Summer Wood“ ir “Pure Cotton“

Gegužės pradžioje skrisdama į Kretą jau žinojau, kad joje tikrai pavyks pripildyti per žiemą išsekusius gyvenimo džiaugsmo rezervuarus. Nuo pirmosios mano kelionės į Kretą buvo praėję vos devyni mėnesiai, tačiau ši Graikijos sala įtraukia taip, kad sugrįžti nori dar neišvažiavęs: paviršiniam nardymui tinkama žydra jūra, čiobreliais kvepiantys kalnai, ryškiaspalvis žydėjimas, santūrūs žmonės ir skanus maistas – visas rinkinys. Greta jūra-kalnai-jūra atostogų ritmo, planavau papildyti ištuštėjusias graikiškų smilkalų atsargas, įsigyti dar vieną smilkalinę ir įsisukti į “Korres“ parfumerijos lentynas, kurias Graikijoje galima rasti visose vaistinėse. Smilkalų nusipirkau (bažnytinių reikmenų parduotuvėlės Graikijoje yra puikios!), smilkalinės nenusipirkau – paaiškėjo, kad praėjusį rugpjūtį parsivežiau gražiausią. Prieš kelionę nusiteikusi parsivežti vieną naujų kvepalų buteliuką, grįžau su trimis. Apie du iš trijų – šiame tekste.

Populiarieji graikiškos kosmetikos gamintojai “Korres“ savo asortimente turi ne tik dušo gelius, vitaminus, kvepalus ir stebuklingas apsaugines priemones nuo saulės, bet ir odekolonus. Kaip tikra odekolonų mylėtoja, parsivežiau net du – “Summer Wood“ bei “Pure Cotton“. “Summer Wood“ kvepia kaip šviežiomis kvapiosiomis našlaitėmis įtrinta šviesi mediena: jeigu iš Keiko Mecheri “Cuir Cordoba“ atimsite zomšą, vietoje jos įdėsite medieną ir iškvėpinsite ką tik nuskintomis našlaitėmis, gausite “Summer Wood“. “Pure Cotton“ – pats minkščiausias vilkdalgis, kokį esu sutikusi, su mandarinų ir ambros draugija, kuris, tikėtina, patiktų ir tiems, kurie apskritai nemėgsta vilkdalgių. Taip, primena Prada “Infusion d’Iris“, taip, tai absoliutus privalumas – puikus korektiškas aromatas, tinkantis net ir oficialiausiame darbe. Kvapai nėra labai sudėtingi ar daugiasluoksniai – kuo pasikvėpinai, tą ir turi iki išblėsimo, tačiau tas paprastumas ir prognozuojamumas yra tai, ko man labiausiai norisi šiltuoju metų laiku.

Alavijų ir imbierų ekstraktais praturtinti odekolonai žada vėsinimo pojūtį ir gaivą, o jais purkštis arba šlakstytis siūloma pagal poreikį. Teoriškai, viskas taip, kaip ir priklauso odekolonams, kurie tradiciškai yra 3-5 % koncentracijos citrusų dominuojami ir iki valandos išliekantys kvapai, pietų šalyse naudojami kaip tradicinė kūno priežiūros priemonė. Tačiau su “Korres“ odekolonais teorija neveikia: aromatai ant mano odos išlieka tarsi kokybiški kvapieji vandenys – mažiausiai 6 valandas. Jeigu kvėpinčiausi taip, kaip priklauso kvėpintis odekolonais – gausiai ir dažnai, peržengčiau visas tolerancijos ribas ir susipykčiau su savimi jau po antro pasikvėpinimo.

Verdiktas: “Korres“ odekolonai – tarsi laimėtas aukso puodas už itin nedidelę kainą (100 ml – 17.80 Eur): puikūs aromatai, fantastiškas išlikimas ir šviesi nostalgija. (Į Kretą grįžčiau nors ir rytoj – dievų kraštas, nediskutuotinai. Aš suprantu, kodėl Dzeusas ir Europos palikuonys gimė būtent ten.)

kreta-koliazas

Komentarų: 1

Filed under Bendroji

One response to “Iš Graikijos. “Korres“ odekolonai “Summer Wood“ ir “Pure Cotton“

  1. Laima

    Man irgi Kreta labai patiko. Graikijoje pilna nuostabių salų. Dar viena jų Korfu sala. Ten nuvykus būtina pakeliauti laiveliu ir į kitas salas, paragauti jūros gėrybių, pabendrauti su vietiniais. Aš iš Graikijos parsivežiau daug įspūdžių…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s