“Geriausio blog’o apdovanojimai“ ir skolos atidavimas

Spalio pabaigoje sulaukiau Ramutės iš viewpointbyramute.wordpress.com žinutės apie tai, kad “Minervos blog’ą“ ji įvardino vienu dažniausiai savo skaitomų tinklaraščių. Tiems, kas dar nepažįstate Ramutės, galiu pasakyti – tai tikra geroji ragana iš labai kvepiančio jos pasaulio, kuriame ji verda, kuria, maišo ir žiniomis dalinasi. Aš Ramutės tinklaraštį ir pati skaitau jau seniai, o prieš porą metų turėjau garbės įvertinti ir keletą jos sukurtų kvapų, todėl sulaukusi tokios garbingos nominacijos tikrai apsidžiaugiau.

“Nemokamų pietų nebūna“, todėl kartu su nominacija gavau 11 klausimų, į kuriuos atsakau labai vėluodama, už ką Ramutės atsiprašau.

 • 1. “Niekada nesakyk niekada” – koks jūsų “niekada”?  – parfumerinis “niekada“ – Versace “Bright Crystal“ ir Lancome “La Vie est Belle“ mano kvepalų spintoje.
 • 2. Knyga, kurią rekomenduojate perskaityti. – Tai, ką visada rekomenduočiau – giminės senolių prisiminimų apie praėjusius laikus ir seniai išėjusius žmones išklausymas ir užsirašymas. O apie knygą – aš turbūt labiausiai gailėčiausi, jeigu savo laiku nebūčiau skaičiusi-suskaičiusi “Šauniojo kareivio Šveiko nuotykiai“.
 • 3. Su kokiais garsiais Lietuvos žmonėmis ar žmogumi labiausiai norėtumėte susipažinti “gyvai”? – yra keletas gerai užsimaskavusių parfumerijos gerbėjų atpažįstamų veidų tarpe, su kuriais būtų įdomu apie jų parfumerinius ir visuomeninius atradimus gyvai padiskutuoti.
 • 4. Mėgstamiausių ir nekenčiamiausių kvapų (nebūtinai kvepalų) trejetukai. – Nemėgstamiausi: gyvūninės kilmės subproduktų kulinarijoje kvapas, indolinis jazminas, salsvas nešvaros kvapas. Mėgstamiausi – bažnytiniai smilkalai ir agarmedis, oras po pavasarinio lietaus, gvazdikai, miškas ir mediena. (Nemėgstamiausių trejetuką sudaryti paprasčiau, mėgstamiausių trejetukas niekaip iki trijų nesuskaičiuoja.)
 • 5. Kokį augintinį turite? – karingąją princesę katės pavidalu.
 • 6. Kai viskas, rodos, krenta iš rankų, ko griebiatės – šokolado, knygos, muzikos, gryno oro ar vyno taurės? – Kelionės. Tinka ir rato aplink miestą apsukimas automobiliu su kava iš “Statoil“.
 • 7. Asmeninis tinklaraštis – kodėl? Juk tai užima marias laiko… Kokią rašymo prasmę  matote? – viena vertus, tai yra tam tikras ekshibicionizmas, sutinku, tačiau rašymas man yra tam tikra magijos forma – raidės jungiasi į žodžius, žodžiai perteikia kvapus ir nuotaikas, o mūzoms kalbant ir ginklai tyli (perfrazavus seną posakį apie tylinčias mūzas ir žvangančius ginklus).
 • 8.Jūsų svajonių atostogos – tai?… – šiandien mielai vykčiau stebėti banginių į šiltas jūras, bet realybėje apskritai norėčiau (tiesiog geisčiau labiau nei naujų kvepalų!) kokių nors atostogų keleto dienų kelionei šilta jūra-smėlis-kalnai-išjungtas išmanusis telefonas stiliumi.
 • 9.Ar jums svarbus populiarumas? – nežinau, kas yra populiarumas ir jo pridėtinė vertė, todėl negaliu atsakyti, ar jis man svarbus. Jeigu kalbėti apie tai, ar man svarbu “Minervos blog’o“ populiarumas – taip, man smagu, kad yra žmonių, kurie skaitydami mano tekstus susidomi parfumerija ir atranda kažką įdomaus, nes visada rašau apie tai, kas man pačiai įdomu. Tačiau visus parfumerijos kūrinius, kuriais žaviuosi, sukūriau ne aš, taigi, laurų vainikai pelnytai atitenka tikrai ne žinutės nešėjui. Parfumerijos parduotuvėse manęs paprastai neatpažįsta, taigi, populiarumo tema tikrai ramu.
 • 10. Jūsų “trys didžiosios nuodėmės“. – Mėgstu kavą su cukrumi ir atidėlioti svarbius sprendimus.
 • 11.Kaip švęsite Helovyną? – esant galimybei, valgau tirštą moliūgų sriubą, tačiau šia prasme Helovynas ateina itin dažnai ir kaskart yra švenčiamas šios įstabios daržovės garbinimo aktas. Jeigu rimtai, “prasilenkiau“ amžiaus ir tradicijų prasme su šia švente, tačiau pripažįstu ją kaip kačių ir pelėdų dieną, žodžiu, galėtų būti beveik profesinė šventė.

Dėkui Ramutei už privertimą mane pasvarstyti apie užduotus klausimus – visada sakau, kad priversti XXI amžiaus žmogų galvoti – tikras iššūkis, o čia dar ir apie save galvoti, kur joks google nepadeda. Apie tai, kodėl spalis pavirto gruodžiu, atsako 8 klausimo atsakymas – darbingas buvo šis ruduo, apie atostogas pradedu sapnuoti atmerktomis akimis.

 

Komentarų: 1

Filed under Bendroji

One response to ““Geriausio blog’o apdovanojimai“ ir skolos atidavimas

 1. Atgalinis pranešimas: Dar du apdovanojimai :) | viewpointbyramute

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s