L’Occitane “Arlesienne“ kvepalai plaukams: praktinė magija

Iki Kalėdų likus vos mėnesiui pats metas įsileisti jas ir į tinklaraščio įrašus. Jau tradiciškai pirmasis prieššventinis įrašas skiriamas L’Occitane kalėdinei kolekcijai, pristatytai dar spalio pabaigoje. Šiemet žiemos šventėms skirtoje L’Occitane kolekcijoje “Arlesienne“ ir vėl nerasite snieguotomis Kalėdomis dvelkiančių aromatų – apelsino, cukruotų vaisių, visžalių augalų.  Ir gerai, kad nerasite – juk L’Occitane pasakoja apie Provansą, kuriame žiemą žydi mimozos ir sirpsta citrusiniai vaisiai, o šios žiemos šventinė kolekcija dedikuota mergaitei iš Arlio miesto, kuri šokio žingsniu keliauja į šventę.

“Arlesienne“ aromatinė ašis – harmoningas rožės, kvapiosios našlaitės ir šafrano trio. Rožėmis ir šafranais šiandien nieko nenustebinsi, tačiau prie šio populiariojo dueto prijungus kvapiąją našlaitę rezultatas nudžiugina romantišku nerūpestingumu, tam tikru nostalgišku naivumu (našlaitės yra tikri talentai sukelti nostalgiją!) ir smagiu pozityvumu. Kalėdine šios kolekcijos vadinti neapsiverčia liežuvis ir nekyla pirštai klaviatūra parašyti tokio žodžių junginio, tačiau šventinė kolekcija – neabejotinai tinkamas pavadinimas. Kuo puikiausiai įsivaizduočiau šios kolekcijos produktus ne tik žiemos švenčių siautuliui iškvėpinti – universalus gėlinis fejerverkas ir kylantis noras šokti visomis progomis.

Kolekcijoje gausu įvairių produktų, tačiau mane labiausiai sudomino kvepalai plaukams. Žalingąjį įprotį kvėpinti plaukus įprastiniais kvepalais turi dažna lietuvaitė, tačiau skysčio sudėtyje esantis alkoholis sausina plaukus, todėl dažnas plaukų kvėpinimas tikrai nerekomenduojamas. Plaukams skirti kvepalai sudėtyje alkoholio turi nedaug, todėl jais kvėpinti plaukus yra pakankamai saugu. Iki šiol nebuvau bandžiusi kvepalų plaukams, todėl “Arlesienne“ pažadėjo naują patirtį ir smalsų pirmąjį kartą.

Išbandžiau L’Occitane kvepalus plaukams ir ant sausų plaukų, ir ant drėgnų – abu atvejai davė vienodą rezultatą: nesulipusius, neapsunkintus, maloniai kvepiančius plaukus. Kvapas išliko keletą valandų, plaukai nesulipo, neišsausėjo, plaukų dažai nenusitrynė ir taip toliau – viskas su šiuo produktu gerai! Krestelėjai sruogą ir pasklido šventę žadantys gėlių burtai – žavu!

Pripažinsiu, jausmas naudojant kvepalus plaukams buvo šiek tiek keistas – esu tikra, būčiau besąlygiškai įsimylėjusi šį produktą prieš dešimt ar dvidešimt metų, kai visi keliai yra atviri, o visos žvaigždės romantiškai į plaukus krenta. Jeigu turėčiau jaunesnę seserį, tikrai dovanočiau jai šiuos kvepalus plaukams ir tyliai pavydėčiau jaunatviško nerūpestingumo ir žvaigždžių plaukuose pojūčio. Arba dukrą. Arba kaimynę. Arba draugę. Žodžiu, šokti mėgstančią merginą, kuriai tinka ABBA “Dancing Queen“ daina. Kai mintyse skamba Queen “Who wants to live forever“, šokių bateliai pralaimi mūšį kasdieninio kopimo į kalną batams.

Sesers neturiu, o įkapes ruošti ar balta drobule apsigaubus tyliai slinkti kapinių link irgi dar ne laikas, todėl į “Arlesienne“ kvepalus plaukams nusprendžiau pažiūrėti su praktinės parfumerinės magijos doze. Kas, jeigu ne plaukai, jautriai reaguoja į kvepalus ir kitokius cheminius grožio bei buities produktus? – teisingai, patys švelniausi-pūkuočiausi megztiniai. Paryžiuje ant megztinio rankovės išbandžiau Guerlain “Eau de Cashmere“, kurie buvo skirti būtent megztinių kvėpinimui, Kaune išbandžiau L’Occitane “Arlesienne“ plaukų kvėpinimui – rezultatas maloniai toks pats. Šis produktas, tikėtina, nesukels “neišskalbiamumo“ ar dėmių palikimo problemos, švelniais lašeliais nusėsdamas ant mezginio ir maloniai kvepėdamas kurį laiką, tačiau tikrai ne įkyriai amžinai. (Manojo eksperimento dalyviai megztinis ir megztas šalis tikrai nenukentėjo.) Megztiniai, šaliai, skaros – visa tai, ką gaila kvėpinti kvepalais dėl didelės tikimybės pakenkti audiniui, dabar turi galimybę tapti šventės dalimi – man ši idėja šiandien patinka kur kas labiau nei tik plaukų kvėpinimas.

Verdiktas: tai smagus produktas visoms plaukų kvėpintojoms, šokių karalienėms, garsiai besijuokiančioms žvaigždžių rinkėjoms ir ne mažiau smagus produktas šilumos medžiotojoms, šimtasluoksniais mezginiais apsisiautusioms. Kai reikia lašelio šventės magijos, iškvėpinai plaukus ar bent šalį “Arlesienne“ ir valso ar bent jau “Bitute pilkoji“ žingsneliu nustraksėjai šventinės nuotaikos pasitikti. “Įjunk šypseną“ ženklas su “Arlesienne“ aromatu tikrai puikiai dera.

L’Occitane “Arlesienne“ kvepalai plaukams 50ml – 64 Lt.

arlesienne

3 Komentaras

Filed under Bendroji, Informacija apie kvepalus

3 responses to “L’Occitane “Arlesienne“ kvepalai plaukams: praktinė magija

  1. Indrė

    Jau kurį laiką sukau galvą, ką padovanoti krikštadukrai. Manau, romantiškai ilgaplaukei paauglei bus pats tas, kaip sakote, “kad žvaigždės kristų į plaukus“. Ačiū.

  2. Minerva

    Manau, kad romantiškai paauglei tikrai patiks!

  3. Atgalinis pranešimas: “L’Occitane en Provence” šventinė kolekcija: tradicijos ir modernybė | Minervos Blog'as: Įkvėpimai

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s