Apklausa: “Parfumerijos parduotuvė, į kurią norisi sugrįžti“.

Yra parfumerijos parduotuvių, iš kurių vos išėjęs jau lauki sekančio savo apsilankymo kvepiančio rojaus parduotuvėje, yra parduotuvių, iš kurių išėjęs supranti, kad daugiau ten sugrįžti tikrai nebenori dėl pačių įvairiausių priežasčių. Mėgstamų ir nemėgstamų parfumerijos parduotuvių sąrašus, esu tikra, turi kiekvienas kvepalais besidomintis žmogus, todėl skelbiu apklausą, siekdama išgirsti Jūsų nuomonę apie parduotuves, į kurias norisi sugrįžti.

Balsuojame ir komentaruose parašome, kokios tos parduotuvė, kokiame mieste yra Jūsų parfumerinės traukos vietos ir kodėl jos Jus taip traukia. (Jeigu komentaruose nurodysite, kurios Jūsų nebetraukia ir dėl kokių priežasčių, irgi bus labai įdomu!) Balsuojant galima pasirinkti keletą variantų. Apklausos trukmė – lygiai savaitė nuo apklausos paskelbimo.

p.s. Atsiprašau “Kvapų namų“, kad neįtraukiau jų į apklausą – neįtraukimą pastebėjau tik paskelbusi tekstą… “Kvapų namų“ gerbėjams siūlau rinktis variantą “kiti“ ir komentaruose nurodyti, kad balsuojate už “Kvapų namus“.

Reklama

8 Komentaras

Filed under Apklausos, Bendroji

8 responses to “Apklausa: “Parfumerijos parduotuvė, į kurią norisi sugrįžti“.

 1. Alisa

  Nėra ką ir lyginti su kitomis vietomis…VDK ne tik kvepia,bet ir šiaip jauku ir visaip kaip faina .

 2. Arvydas

  Creme de la Creme lankausi nuo pat jų įsikūrimo Vilniuje ir visada labai traukia aplankyti. Man tai proveržis pažinti nišinius kvapus Lietuvoje. Labai šaunus kolektyvas, visada pabendraujam, aptariam naujoves

 3. Eli

  VDK aprodė viską ką turi ir taip šiltai, be jokios arogancijos, pasipūtimo, minties “ar pirks“, labai patiko. Creme de la Creme patinka, kad konsultantės neįkyri, man parfumerijos parduotuvės turi būti jauki ir rami vietelė, kur ateini suirzusi po darbo ir atsipalaiduoji, kaifuoji, užmiršti laiką…Į Douglas ar Kristianą niekada neinu, nes iš paskos sekioja kelios konsultantės ir dar stebi apsauginis ir sugeba po 2-3 kartus paklausti “ar gali kuo nors padėti“…

 4. Jūratė

  Klaipėdoje- internetinė “Perfumit“- be konkurencijos. Ko paklausi- to gausi, jei ne iš karto, tai per ilgesnį laiką. Džiaugsmas, kad ji uostamiestyje. Dėkui Minervai, kad padėjo “Perfumit“ atrasti, o parduotuvei- už kvepiančius malonumus.

 5. klevo lapas

  Jaukiausia vieta – VDK… Gal kad po Užupio angelo sparnu? 🙂 Gaila tik, kad nebeturi Parfum de Nicolai 30ml talpos šedevrų, – visi kiti vardai man ne visada įperkami…

 6. video2

  Idomi apklausa. Dabar gavos, kad esu Milane, kur jauciuosi puikiai. Tik siandien lyja, kas liudina. Siaip net metro stoteleje parfumerijos parduotuves asortimentas dziugina. Labiausiai patiko Rinascente parduotuves aplinka ir servisas. Cia randu puikiu Tom Ford kvepalu. Cia, Milane, yra ir viena didziausiu Eueipoje jo drabuziu parduotuviu. Pirmam aukste puikus, ispudingas parfumerijos skyrius. Labai imantri aplinka.,Norisi ten buti ir buti.

 7. Minerva

  Ačiū balsavusiems! Akivaizdu: tinklaraščio skaitytojų mėgstamiausios parfumerijos parduotuvės – “Creme de la Creme“ ir “Visokių daiktų krautuvėlė“! Kokios išvados? – “Creme de la Creme“ reikia ir toliau išlaikyti esamą padėtį, “Visokių daiktų krautuvėlei“ metas pagalvoti apie plėtrą pvz. į Kauną, o visiems kitiems pasvarstyti apie laimingų pirkėjų pritraukimą. Galbūt sėkmės paslaptis yra kur kas paprastesnė nei atrodo?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s