Trumpai. Vasario 29 dienai artėjant arba Lanvin “Marry me! Love edition“

Nežinau, ar Lietuvoje išpopuliarėjo anglakalbėse šalyse egzistuojanti prietaringa tradicija, kad vasario 29-ąją dieną merginos gali pačios pasipiršti savo išrinktiesiems – pernelyg retai būna keliamieji metai, kad kokią nors rimtą statistiką šiuo klausimu turėti. Tačiau faktas aiškus: santuokos saistų nesusaistyti Lietuvos vyrai šiemet pavasario išvakarėse turėtų jaustis itin nesaugiai: maža kas – galbūt širdžiai artima ar tolima dama pasiūlys ranką ir širdį? Ir kaip reaguoti į tokį pasiūlymą? – spėju, retas vyras mintyse yra repetavęs teisingą atsakymą, lydimą romantiškus filmus primenančių aikčiojimų sužadėtuvių žiedą apžiūrint.

Juokas juokais, tačiau Lanvin tarsi šiai progai išleido “Marry me! Love edition“: uogytės, gėlytės, muskusėlis, rausva spalva, kaspinėlis ir širdelės ant dėžutės- visa tai, kas skeptikus priverčia susiraukti, o svajojantiems apie romantiką sukelia stipresnį širdies plakimą. Smagūs kvepalai! – be visai vykusios, tiesa, jau šimtąkart matytos, aromato kompozicijos, juose telpa viskas, kas privaloma “rausvųjų kompotėlių“ kategorijos kvepalams, ir dar daugiau, todėl vasario 29-ąją juos tikriausiai dovanočiau savo išrinktajam, su potekste apie užsitęsusį laukimą ir netiesioginį sulyginimą su savimyla paukščiu iš lietuviškojo kaimo… Meilėje ir kare viskas galima, tiesa?

2 Komentaras

Filed under Bendroji, Trumpai

2 responses to “Trumpai. Vasario 29 dienai artėjant arba Lanvin “Marry me! Love edition“

  1. eglegle

    Minerva, netgi visai smagūs kvepalai – mėginuką sunaudojau ir visai nekilo noras nusiplauti 🙂 Labai jie mane pralinksmino ir pakėlė nuotaiką 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s