Išimtis iš taisyklės arba maloniai nustebinę Halle Berry kvepalai “Halle“

Kaskart perskaičiusi, kad kokia nors žvaigždė pristato savo vardo kvepalus, susiraukiu: ir vėl niekuo neišsiskiriantis “kompotas“ su didžiulėmis reklamomis visuose ant blizgaus popieriaus spausdinamuose žurnaluose. Galima apkaltinti mane perdėtu cinizmu, tačiau viena į kitą klonuotai panašios žvaigždės, jų asmeninių gyvenimų ypatybės, kurios kaip pagrindinė dienos naujiena skelbiamos Lietuvos dienraščių pirmosiose antraštėse,  ir jų vardo kvepalai man asocijuojasi su neišvengiamais Vakarų civilizacijos šalutiniais reiškiniais – išsiskirti nedrįstančios visuomenės poreikiu klonuotis. Ir visgi egzistuoja išimtys iš taisyklės – tuo ir pasidžiaugsiu vietoje eilinio burbėjimo apie prarastąjį laiką.

Halle Berry kvepalai “Halle“ (2009) – visiškai netikėtai pozityviai nustebinę įžymybės vardo kvepalai, išsiskiriantys bendrame “žvaigždinių kompotėlių“ kontekste. Praeidavau pro šalį jų neišbandydama po daugkartinio nusivylimo eilinius “žvaigždūnų“ kvepalus testuojant, bet gintaro spalvos buteliukas bei prisiminimuose iškylanti gražioji Ellie Saab kurta gėlėtoji Oskarų vakaro Hally Berry suknelė smalsumo stygas tikrai virpino. Ir kodėl aš jų anksčiau neišbandžiau? – tikrai dėmesio vertas Coty kūrinys, šiemet įvertintas FiFi apdovanojimu kaip populiarieji kvepalai moterims (Women’s Popular Appeal).

Pradinėse natose – figos lapai, kriaušių žiedai ir bergamotė; vidurinėse – mimoza, frezija ir kinrožė; bazinėse natose – santalmedis, bosvelija (angl. olibanum), muskusas, ambra. Mano nosiai, tai tikrai mielas saldokas rytietiškas-medienos kvapas, pradžioje maloniai atsiskleidžiantis neįkyriomis gėlėmis palaipsniui ant odos gražiai nusėda gurmaniškai saldžia smilkaline mediena. Jeigu ši vasara būtų susiklosčiusi džiaugsmingiau, ko gero šiai vasarai ir rudens pradžiai rinkčiausi “Halle“. Beje, visiems, kuriems patiko L’Erbolario “Meharees“, rekomenduočiau “Halle“ išbandyti – šiek tiek giminingi kūriniai.

Pirminį parfumerinį džiaugsmą dėl dėmesio vertų “žvaigždės kvepalų“ šiek tiek temdo šiemet pasirodę nauji Halle Berry kvepalai “Reveal“ ir “Halle Pure Orchid“ – na, juk tai ne genialusis Tom Ford’as, kad per metus išleisti kelioliką puikių aromatų… Tačiau nusileidus į paprastų mirtingųjų kastą ir susidūrus su vis dar siautėjančia finansų krize bei jautriomis energetinėmis problemomis pagalvoju, kad turbūt šiais laikais žvaigždėms už  jų šviesą irgi reikia mokėti – net ir Olimpo dievai tikriausiai nektarą taupo, taigi, tebūnie tie “Reveal“ ar kokie nors  “Halle Sweet Apple“ – tegul tik “Halle“ testeriai vis dar stovi Lietuvos parfumerijos parduotuvėse ir kelia džiaugsmą gintaro pasiilgusioms Minervoms, prekybos centruose nuo lietaus besislepiančioms 🙂

2 Komentaras

Filed under Bendroji, Informacija apie kvepalus

2 responses to “Išimtis iš taisyklės arba maloniai nustebinę Halle Berry kvepalai “Halle“

  1. klevo lapas

    Gerai pastebėta, tikriausiai čia koks nors kontraktas, įpareigojantis Halle dar ne vienam kvapui ir jo reklaminėms kampanijoms… Tačiau tai nekeičia mano nuomonės – ´mažiau yra daugiau´ 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s