Kiekvienas iš mūsų esame verti stebuklo! arba Lancome “Miracle“ kvepalai

…Pamačius šios temos pavadinimą jau būtų galima pradėti skaityti Mikaldos ir Nostradamo pranašystes ir kalendoriuje žymėtis artimiausią pasaulio pabaigos datą, nes Minerva ir vėl rašo apie rausvos spalvos vaisinius-gėlinius kvepalus, kuriuos taip negailestingai kritikuoja apie lietuvaičių parfumerinį skonį ir parfumerijos naujienas rašydama. Bet šįkart pasaulio pabaiga dar neateis – šįkart reikia tikro stebuklo, o tam galima ir parfumeriją pasitelkti.

Temų apie kvepalų poveikį žmogaus savijautai buvo ne viena ir ne dvi: pradedant nuo temos apie bendrąjį poveikį savijautai, baigiant “Liquid trust“ ir oksitocino poveikiu pasitikėjimui savimi. Tačiau nepaisant šiokių tokių parfumerinių, psichologiniu žinių ir gyvenimiškos patirties, šiandien susidūriau su išties aktualia problema: kaip pradžiuginti žmogų, kuriam ką tik diagnozavo nepagydomą ligą, o gydytojai suteikia vilties viso labo pusei metų? Atsidarius kvepalų spintą atsakymas pasirodė visu gražumu – tebūnie tai viltis, džiaugsmas, šventė ir stebuklai. Laikas stebuklams, nes be tikėjimo jais ir vilties, kuri miršta paskutinė, daugiau nieko neturiu savo ypatingųjų priemonių arsenale.

Lancome “Miracle“ buvo pristatyti 2000 metais. Pradinės natos – frezijos ir ličiai; vidurinės – jazminai, magnolijos, imbieras ir pipirai; bazinės – muskusas ir ambra.  “Miracle“ greitai tapo vienais populiariausių ir intelektualiausių “rausvų“ kvepalų kvepalų kategorijoje, kurie susilaukė visos eilės flankerių (beveik kasmet pasirodo naujas “Miracle“ variantas – paskutinysis variantas, kurio laukiama šiais metais, yra “Miracle Tender Voyage“). Paradoksalu, tačiau “Miracle“ mano vizijose niekaip nesiderina su jaunomis merginomis – šie kvepalai, nepaisant jų spalvos, gražiausiai skleidžiasi ant trisdešimtmečių ir vyresnių moterų odos, kurios jau žino gyvenimo skonį ir moka džiaugtis kiekviena akimirka – kaip stebuklu, kuris nebepasikartos. Ir nepaisant ypatingai paplitusių “Miracle“ analogų, griežtai rekomenduoju: pirkite tik originaliuosius “Miracle“ – neoriginalai po pusvalandžio prasmirsta prarūgusiu kompotu. Patikrinta praktikoje.

Jeigu būčiau terapijos grupės vadas, kiekvienai viltį praradusiai moteriai padovanočiau po Lancome “Miracle“ miniatiūrą. Kad tie penki mililitrai uogomis ir prieskoniais saldžiai kvepiančio skysčio suteiktų viltį, jog stebuklas neaplenks šių namų. Viltis yra aikštingas paukštis, kurį galima prisivilioti tik kažkuo saldžiu gardžiu – kitaip ji vietoje savęs atsiunčia savo juodąją seserį Neviltį, kuri išrankumu nepasižymi…  Tačiau mes juk norime tikro stebuklo, kuriuo vis dar tikime nepaisant tiesos apie Kalėdų Senelį sužinojimo (išprotėtume, jeigu netikėtume), todėl šiandien savąją Lancome “Miracle“ miniatiūrą aš jau padovanojau. Būkite geri, jeigu turite nereikalingas stebuklų atsargas, pasidalinkite jomis su manimi – šiandien man jų ypatingai reikia…

4 Komentaras

Filed under Bendroji, Informacija apie kvepalus

4 responses to “Kiekvienas iš mūsų esame verti stebuklo! arba Lancome “Miracle“ kvepalai

 1. JVana

  Oi.. Uzjauciu, Minerva. Stebuklu buna, ypac kai zmogaus dvasia ir tikejimas nepasiduoda. Stiprybes ir nepamirsk rodyti pavyzdi kitam tikejimu. Viskas bus gerai..

  Siandien tavo stiprybe, ismintis ir petis gali buti kito stebuklu..

  • Minerva

   Dėkui, JVana. Man labai patiko tavo paskutinė mintis – tokį stebuklą aš išties galiu padaryti. Pasijutau geriau 🙂

 2. Šilingė

  Minerva, nuoširdžiai tikiuosi, kad mažasis “Miracle“ savo vardą pateisins.

  • Minerva

   Labai to tikiuosi, Šilinge. Tik beveik juokinga: kaip pasikeitusios aplinkybės gali pakeisti sustabarėjusį požiūrį į rausvus kvepalus 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s