Apie meilę.

…Už mano kvepalų pasaulio yra ypatingas Žmogus. Jeigu ne Jis, nebūtų prisiminimų apie išdidų vaikščiojimą skirtingais keliais ištisą dešimtmetį ir kvapą užgniaužiančius atsitiktinius susitikimus, kai, rodos, žemė slysdavo iš po kojų netyčia žvilgsniams susitikus. Jeigu ne Jis, šiandien nebūčiau Minerva, karus, dievus ir kvepalus kolekcionuojanti, nes Jis yra mano didžiausias gerbėjas ir žiauriausias kritikas, po kurio kritikos visa kita kritika atrodo tik smėlio dėžės reikalai.

Tokia yra meilė. Be raudonų širdelių, Botičelio angelų ir saldžiai-rausvai-kompotinių kvepalų, tačiau su stipria kaip nafta rytine kava, įkvėpimo paieškomis kiubetes Trakuose valgant ar Vėlinių naktį po provincijos kapines klaidžiojant, globalinių problemų sprendimais trečią valandą nakties ir beveik negirdimu burbėjimu dėl namuose atsiradusios dar vienos kvepalų dėžutės, kurios man prireikia čia ir dabar.

Jeigu meilę galėčiau apibūdinti kvepalais, tai būtų L’Artisan “Tea for Two“ – jaukūs, minkšti prieskoniniai kvepalai, primenantys neproporcingai dažnus cappuccino gėrimus tarp kelionių savęs beieškant. Įspūdis juos uostant – stipri  minkšta prieskoninė arbata, sušvelninta vanile – rugsėjo pabaigos kvapas, kai klevai keičia lapų spalvą – ypatingas laikas…

Jeigu galėčiau kvepalais apibūdinti santuoką, tai būtų L’Artisan “Piment Brulant“ – čili pipirai, šokoladu aplieti – tarp pragaro ir rojaus.

Jeigu kvepalais galėčiau nusakyti Jo svarbą mano gyvenime, tai būtų ne kvepalai, o įkvėpimas, aplankantis kvepalų kūrėją prieš laikui nepavaldaus šedevro sukūrimą. Ir norisi tikėti, kad šis įkvėpimas mano kvepiančiame pasaulyje gyvens ilgai ir laimingai – net ir sveikatai bei gyvybei kenksmingomis sąlygomis.

Laimingos vasario 14-osios! – eilinės dienos, kai esame laimingesni nei vakar, tačiau mažiau laimingi, nei būsime rytoj.

Reklama

8 Komentaras

Filed under Bendroji

8 responses to “Apie meilę.

 1. Gervela

  che che, net ir Karo deivė moka būti pūkuota:-P Gražu pažiūrėti:-)

  O Mano Garbusis Gauruotasis vakar parnešė tulpių, mano mylimiausių gėlių:-) Gudročius, žino kaip išgyventi:-D

  Nu ir aš pamislinau, kokie kvepalai apibūdintų mano ryšį su tuo žmogu- turbūt vis dėlto Rochas “Absolu“- mielas, minkštas, jaukus, aksominis- tiesiog ramybė, kai ŽINAI, ko tau reikia, ir palaima, kad JAU TURI tai, ko tau reikia:-) Tai nėra lengvas slydimas paviršiumi, kaip gaiviuose kvepaluose, tai nėra užliūliuojantis saldumas kaip Hermessence Ambre Narguile, tai nėra sakralumas kaip CdG Incence serijoje, tai- tiesiog puiki subalansuota harmonija, nei per daug, nei per mažai, pats tas viduriukas. Ir nė trupinėlio nenuobodus, štai kur paslaptis:-) Tik vieno truputėlį gaila- kad tiek Brungiausią, tiek Rochas “Absolu“ sutikau ne taip anksti, kaip galbūt buvo galima:-) Nes jausmas, kad abu pažystu jau visą amžinybę:-) vot tep:-)

  Jaukaus Valentino nuo inversiškos poros (žinai, apie ką aš:-) )

 2. Minerva

  Gervela, aš ir esu miela bei pūkuota, tik kažkaip sunkiai tuo aplinkiniai patiki 😀
  Atitinkamai inversiška pora siunčia linkėjimus! 🙂

 3. pinavija

  ajei kaip gražu 🙂

 4. Minerva

  Pinavija, aplink meilę viskas gražu, tik nuo kai kurio raudonai-širdelinio grožio gali akis įsiskaudėti 😀

 5. Noir

  O aš su savo vienintele meile (buvusia jau, bet tai nesvarbu) susipažinau telefonu, netyčia visai, kokį mėnesį susirašinėjom SMS, paskui susitikom. Aš stovėjau nusisukus, o jis priėjęs uždengė man akis. Ir tas kvapas…….. Vos nenugriuvau. Pavadinimo neatsimenu, bet jų buvo Eurokose, dabar nebėra. Ne esmė, kad jie pigūs, bet kaip JAM tiko… Ech….

 6. Minerva

  Noir, tikrai, kad ech… 🙂 Mano vyras ilgus metus, kai vaikščiojome skirtingais keliais, kvepėjo Jean Paul Gaultier “Le Male“. Fantastiškai jam tiko…

 7. Inga

  paskaičius tokį straipsniuką taip ir norisi išuostyti šiuos kvapus, tik ar tai įmanoma LT?

  • Minerva

   Taip! “Creme de la Creme“ parduotuvėse Vilniuje ir Kaune šie kvepalai tikrai yra 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s